Diary

Vidim to na hiatus.. :(

3. října 2010 v 19:42 | Verush@
http://twilight-combs.blog.cz
Je mi to líto, ale asi budu muset vyhlásit hiatus...

Věřte, že to píšu hrozně nerada, ale poslední dobou (jak jste si jistě stačili všimnout :D) mě tento blog vůbec nenaplňoval. Prostě jsem sem šla, každý den, jen z povinnosti; a už předem jsem věděla, co mě čeká. Další hromada candids z posilovny neúnavné Ashley, nebo nepodstatné akce ostatních herců. To bylo to, co mě děsně nebavilo. Je mi to hrozně líto, a těžko se mi opouští tento blog protože jsem zde potkala spoustu skvělých lidí.. ♥ a tento blog byl vlastně můj celkem druhý "povedený" blog, ale návštěvnost taky většinou nehlásala nějaké zázraky (hlavně né v době, kdy jsem tu na to začala kašlat).

Musim proto vyhlásit hiatus na dobu neurčitou, a neslibuju že se vrátím. :( Z blogového světa jsem uplně neodešla, protože už je prostě součástí mýho života (droplets-of-rain.blog.cz) < tam teď jsem a tam mě to hrozně baví; přidávám si, co chci.. žádné pitomé candids ani nic takového. =)

So.. Goodbye, my loves.... my sweethearts... You're know, where find me!
Maybe... Be back!!

Vážně mě nebaví vymýšlet názvy... :D

29. září 2010 v 17:26 | Verush@
http://twilight-combs.blog.cz
Zdravim!
Jo..zase jsem na blog a affs (no dobře, tak favourite sites) kašlala. Zase jsem neměla náladu a zase jsem se doma flákala. Dost keců!:D Fakt je mi líto, že blog je poslední dobou strašně nezedbávanej a přibývá buď nic, anebo jen jeden článek denně. Asi vím, čím to je....
Prostě mě už nebaví přidávat novinky, (tím myslim např. ty neustály candids z těch samejch míst..) nebo nepodstatny akce, a vubec všecko, kam se naši "milovaní" herci z Twilight hnou. Takže jsem to vymyslela následovně; už žádný pitomy candids přidávat nebudu a bude to jenom vyjimečně, když se tady něco takovy objeví. Akce apod. budu přidávat podle toho, jak se mi bude chtít... no ale samozřejmě třeba nové shooty, novinky ohledně herců a vůbec všecko ostatní přidávat budu. Akorát trošku jinak, než jste doposud byli zvyklí. Myslim, že je todle docela nepodstatny připomínat, protože to určitě nikomu nebude vadit.. (:D) ale já pstě musim psát každou kravinu.xD

Mimochodem, založila jsem si další blog (tentokrát bude nastálo) a je tam v podstatě všecko, co mě baví. Žádny konkrétní zaměření to nemá, je to prostě o filmech, knihách, hercích, celebritách a pstě o všem co mám ráda. Ještě není kompletně upravenej podle mích představ, ale rubriky a rozcestníky mám (téměř) hotové. Je na vás, jestli budete chodit i tam anebo to zabalíte i tady. 8) Jen jsem chtěla, abyste o tom věděli, protože tam teď budu zatím pravděpodobně časteji než tady. (Ale sem budu chodit každý den, a pokud budou i nějaké normální články na přidávání, něco sem dám). :) Každopádně, teď, jak jsem se tam koukala.. když jsem přidávala třeba jen jeden nebo žádný článek, návštěvnost o hodně klesla a nevím, jestli je to tím, že nepřidávám, nebo tím, že nechodim k favourite sites... :P
No nic, tak napsala jsem, co sem chtěla a teď si jdu sehnat nějaká nová affs (no jo.... tak teda FAVOURITE SITES :D:D) na ten druhý blog. A ten je mimochodem;

www.droplets-of-rain.blog.cz

...což v překladu znamená ,kapky dešťě' =o)

Že nevíte, co mi dneska přišlo...? =)

23. září 2010 v 19:39 | Verush@
© twilight-combs.blog.cz
Nazdárek zlatíčka moje!♥
Tak jak jste se měli první podzimní den? Já úplně nejvíc skvěle, a mám k tomu hned několik důvodů...takže zaprvé; ve škole se mi dařilo, dostala jsem jednu dvojku a dvě jedničky:* dále se zítra neučíme, protože jdeme běhat orientační běh, sice se mi moc nechce, ale lepší, než sedět ve škole.;) Třetí důvod; dneska se konečně zveřejnil úžasnej trailer k první části HP7, na kteryho se hrozně těším...a to nejlepší na konec!!
........................................................................................................................
DNESKA MI PŘIŠEL AUTOGRAM S VĚNOVÁNÍM OD DAKOTY FANNING!
........................................................................................................................

Dneska odpoledne, když mamka přišla z práce mi řekla, že mi přišel nějakej dopis z Ameriky..nejdřiv jsem na to koukala, rozdělala jsem to a co jsem nenašla? Autogram od Dakoty!:-* Ani nevíte, jak hrozně sem šťastná.. Později vám sem hodim i fotku, ale momentálně nemam u sebe foťák, tak nejpozději zitra tu bude i fotečka! Psala jsem jí koncem sprna 2010 a dnes mi přišla odpověď. Jako já na to hleděla. Čekala jsem, že odpověď se dostaví minimálně za půl roku a ona přijde za měsíc! Neuvěřitelný.. k dopisu jsem jí nakreslila obrázek Jane, ale bohužel ho nemám v PC.:( Každopádně jsem hrozně šťastná, že mi odepsala tak brzo!!:* I ♥ HER!

Rozhodla jsem se.. PROSÍM, PŘEČTĚTE SI TO!

20. září 2010 v 17:03 | Verush@
http://twilight-combs.blog.cz
Taky jsem hodně přemýšlela a dospěla k názoru, že zrušim affiliates a nechám si jen "ty svoje nej" nechci se po ostatních opakovat, jelikož to takhle začátkem školního roku vyřešilo spousta blogů i affs, ale mě obíhání prostě nebaví (a jak jste si někteří mohli všimnout, už na to zcela kašlu:D).
Chodím prostě jen tam, kam se mi chodit chce a komentuju to, co se mi komentovat chce a žádný povinnosti;) Tak jsem se rozhodla a myslím, že toto je nejlepší řešení. Stejně sem nechodí skoro ani polovina affs. Ipřesto že kdysi slibovali hory doly, že se chodit BUDOU! Já o prázdninách obíhala VŠECHNY affka, jenže bohužel se mi to nevracelo zpět.:( Takže... dnes nebo zítra udělám seznam favourite sites, ke kterým budu pravidelně chodit, protože to jsou "ty moje zlatíčka♥" a oblíbené blogy.

Doufám, že to nikomu nebude vadit a nikdo se neurazí, ale bude to tak pro mě pohodlnější.. možná mě blogování začne víc bavit a nebudu si zas a opět něco vyčítat. Ten, kdo to tu má rád sem bude chodit i nadále a tomu, komu se tohle rozhodnutí nebude líbit, sem prostě chodit nemusí. Je to jenom na vás..

I'm back... and with me also new layout!

19. září 2010 v 19:10 | Verush@
© twilight-combs.blog.cz
Ahojte zlatíčka!
Tak jsem se vám vrátila..máte radost?:P:D Na vaše dotazy ohledně toho, jak jsem se měla je jasná: Parádně! Fakt jsem si nádherně odpočinula od PC a internetu, ale ten víkend je hrozně krátkej. Strašně rychle to uteklo!!:( Každopádně už jsem se na vás těšila a hlavně na nový díl TVD, který jsem ještě neviděla:D

Jinak si můžete všimnout nového layoutu, který mi udělal Strangeb a kterému za něj hrozně moc děkuju.=* Tak já vás jdu oběhnout, omrknout novinky..snad stihnu i něco přidat, pak na mě čeká vana (:*:D) a televize!

I'm leaving to the weekend... :)

17. září 2010 v 17:27 | Verush@
© twilight-combs.blog.cz
Chtěla jsem vás jenom informovat, že přes víkend budu neaktivní. Jedeme totiž na chatu a nebudu mít přístup k internetu.. a abych pravdu řekla, vůbec mi to nevadí. :D Asi si potřebuju trochu odpočinout od blogu a všeho! Tak jen abyste se nedivili, že o víkendu, kdy obíhám nejčastějc, tu nejsem;) Vrátím se v neděli, počítám že tak později odpoledne nebo k večeru.
Přeju hezký víkend! =*
Verush@

Ta škola mě jednou zničí... 8-/

7. září 2010 v 17:02 | Verush@
© twilight-combs.blog.cz
Caio zlatíčka... ♥ :-*
takže to shrnu..nebaví mě se furt omlouvat, že tady nejsem podle mých představ, ale škola mi zábírá hodně času a s tim prostě nic neudělám. Dneska jsem měla vyučování do půl čtvrté a ještě k tomu tři hodiny tělocvik. Hrozně mě bolej nohy, už se těšim do postele. xD Zítra sice nemám tak náročnej den, vyučování jenom do půl druhé, ale i přesto nevím, kdy se dostanu na PC.
Mám hroznej "binec" v affs, protože poloviny těch, co jich mám napsané v seznamu sem vůbec nechodí. Jako já to chápu..sama teď taky nemám čas na obíhání, takže se musíte smířit s tim, že budu obíhat jenom elite a až budu mít čas (» většinou o vínekdu) dooběhnu ten zbytek. Jako jinak to prostě nejde a rozkrájet se taky nemůžu. Nás příští hodinu už učitelka z fyziky zkouší a já jsem na začátku abecedy:/ děs.. takže taky bych se to mohla naučit, pač jsem to trochu pozapoměla:D

Jo a ještě co se týká článků, novinek atd. rozhodla jsem se, že nebudu denně přidávat všecky novinky, co se za ten den objeví. Blog mě teď přestává čím dál víc bavit (asi tou školou nebo co já vim..) takže si z toho udělám takovej pohodovej blog. Možná tu některy novinky vubec neuvidíte, a prostě budu přidávat jen to, co se mi líbí a co mě baví;) Myslím, že to nikomu nebude nijak vadit.=)
.......................................................................................................................................................

No nic, vim, že takovy moje výlevy tady stejně nikoho nezajímají a čte si to opravdu jen hrstka lidí..tak už rači budu končit nebo bych si musela dál stěžovat a to by si o mě někteří mohli začít myslet že nejsem normální. :D (ikdyž to já občas nejsem xD). No..už kecám nesmysly,takže maucta:)

První den školy :/

1. září 2010 v 13:19 | Verush@
© twilight-combs.blog.cz
Čauky. Konečně doma....:D
Takže zaprvý chci napsat takovou menší omluvu za to, že jsem tady včera moc nebyla a neobíhala affs, teda.. já tu vlastně byla ale nepřídávala jsem a celkově jsem včera jaksi neměla náladu na blog.
A za druhy, dneska je 1.září - první den školy. :( No mě se teda nechtělo, vůbec.. ale každej to prostě musí překousnout. Vubec jsem se nevyspala pač jsem pozdě usla a vstávala jsem o půl sedmé. :// Dneska si musim jít lehnout dřív! Taky ještě nemám nakoupeny věci do školy; sešity, psací potřeby atd. tak to musim dneska napravit (jo, všechno na poslední chvíli xD). No rači už se dál nebudu rozepisovat, jak jsem se měla první den apod. protože bych se musela naštvat. =D Jo, těšila jsem se na děcka..ale ten rozvrh? Pche. Já jdu něco dělat;)
P.S.: Zítra ve škole končim o půl druhé, domů se dostanu počítám tak kolem třetí. =(

Vaše (unavená) Verush@

Dneska (asi) nepřítomnost :/

28. srpna 2010 v 12:43 | Verush@
© twilight-combs.blog.cz
Ahojky, zlatíčka=*
chtěla jsem vás upozornit, že dnes tady ASI nebudu, protože mamka oslavuje narozky, pozvala si návštěvu a já nevim kdy odejdou a je blbý sedět u compa, když má mamka oslavu, ne..
Takže až dopíšu tenhle článek, pokusim se ještě přidat nějaké novinky a pak musim jít pomoct namazat chlebíčky atd. Budu dělat všecko proto, abych se sem ještě večer dostala a abych mohla konečně oběhnout všecky affs, ale nic neslibuju. Taky mam ještě dneska dělat (dva) jeden design na zakázku. Tak uvidím, možná to stihnu. =) Jo a taky jsem slíbila Deedou že jí něco hodim na blog, tak další důvod, proč bych sem měla večer jít! No nic..tak já už se nebudu vykecávat a jdu něco dělat=*

I have a new nickname.. :)

24. srpna 2010 v 11:04 | Verush@
© twilight-combs.blog.cz
Hoja lidi. Nebo spíš dobré ráno;)
Rozhodla jsem se si trošku poupravit pžezdívku :D Prostě už se mi KriSten-(Verush) nelíbí a vlastně je tam ta KriSten uplně zbytečná..Takže od teďka jenom Verush@ Není to extra změna, prostě jenom bez té KriSten + @ ok ? Byla bych ráda, kdyby ste si mě přepsali, ale jestli nechcete tak ok..jenom abytse věděli, kdo jsem

Roztřídění affs hotový...;) I go out!

21. srpna 2010 v 18:47 | KriSten-(Verush)
http://twilight-combs.blog.czČaute. Vím, že jsem dneska nebyla na blogu moc aktivní ale vstávala jsem až v poledne, pak jsem byla chvíli na blogu a teď jsem se vrátila z nákupu.

Jinak jste si mohli všimnout, že jsem roztřídila affs. Smazala jsem jenom pár lidí a to: Dela.Bells , Lady Piperka , Cassie , ßarunQa ßellis RobPaul Upírová :D , Andie a Aknikik. Tito na blog normálně přidávají a přesto sem nechodí. No nic...;) Konečně v tom mám pořádek. Dneska už tady asi nebudu protože za chvíli jdu ven a přijdu asi až večer.

P.S.: Pro příznivce Taylora Lautnera mám dobrou zprávu; dnes ve 20:00 na Primě je film 'Dvanáct do tuctu' kde je Taylor ještě malý. Ikdyž já Taye moc nemusím, na film se asi dívat budu!

Musim si udělat pořádek v Affs:/

20. srpna 2010 v 21:42 | KriSten-(Verush)
http://twilight-combs.blog.cz
Už mě vážně přestalo bavit obíhat affs jako blbec, když půlka z nich ke mě stejně ani nechodí. Samozřejmě, nemluvím o těch vyjímkách, které sem zavítají třeba i několikrát denně. Chápu, že teď jsou prázdniny a někteří jezdí po dovolených, známých nebo prostě nechtějí celý den sedět u PC a užít si prázdniny. Někteří ale články na blog normálně přidávají a stejně se neobtěžují sem chodit. Myslím, že si v tom udělám menší pořádek (stejně v tom mam binec:D).  Ty, kteří jsou na dovolených nebo mají hiatus nepočítám. Ještě nevím, kdy se do toho pustím, moc se mi nechce, ale je to nutný, protože mě nebaví chodit k někomu kdo moji návštěvu neopětuje. Teda kromě některých vyjímek; mé oblíbené blogy na které chodím dost často ale nejsme SB ;) Většinou mi ale stejně přijdou na blog taky okomentovat.:) No nic...to jsem si hezky postěžovala co:D Jdu se vykoupat a pak zalehnu k TV! :)

I'm Happy! I have....Photoshop:)

15. srpna 2010 v 16:33 | KriSten-(Verush)
http://twilight-combs.blog.cz
Jo, konečně se mi splnil sen.. :D Už asi půl roku jsem hledala photoshop, ale nenašla jsem žádnej, kterej by mi fungoval. Až dneska mi Elushka posala odkaz a ono to jde!! Takže hrozně děkuju, Elush;)

Zatim jsem to ještě nijak zvlášt nestudovala a nic v tom neumim, ale snad se to časem naučim. Kdyby se našel nějakej dobrovolník, kterej by mi to vysvětlil, byla bych ráda, ale pochybuju.:D
No...teďka jdu ještě dodělat pár rubrik a fotky k rozcestníkum (jo, musim to mít dokonaly:D) a pak oběhnout SNAD všechny SB:) Zitra je už mamka v práci, takže tady budu celej den!

Ufff....konečně doma :D

14. srpna 2010 v 14:38 | KriSten-(Verush)
http://twilight-combs.blog.cz
No konečně doma...hnedka ráno jsem jela s mamkou do Olympie nakupovat a pak jsme se ještě stavovaly na obědě, takže domu jsem dorazila až teď:D Včera jsem až do noci upravovala rozcestníky, tak to jdu zkontrolovat, jestli to mám všecko udělane:D

Jestli vás zajímá,co jsem si koupila tak to byly jenom boty..No jo, potřebovala jsem nějaky tenisky, ale jinak nic neměli :/ Taky jsem zas strávila asi hodinu v knihkupectvi:D:D Jo...jsem děsna:D No, viděla jsem tam pruvodce Zatměním, a nevěděla, jestli si ho mám koupit...hrozně mě to lákalo, ale nakonec asi počkam až na Vánoce...:D  Teďka jdu přidat nějakej ten článek, oběhnou affs, protože včera jsem to jaksi nestihla no a pak "hurá" na uklid :// 
P.S.: Viděla jsem tam stejnej kalendář s Robem 2011, jak ma Deedou =)


Mimochodem, zdroj fotky je samozřejmě Deedou :D

I'm leaving....direction Rusava =))

11. srpna 2010 v 10:35 | KriSten-(Verush)
http://twilight-combs.blog.cz
Tenhle článek je přednastavený!
Teď pravděpodobně sedim v autě směr Rusava;) Přežijete to tady beze mě a bez článků jeden den, že jo? To jsem ráda. :D Fakt se mi nechtělo nic vymýšlet.. vrátim se asi až večer, takže mě tady kdyžtak dneska už nečekejte. Zítra tady budu od rána až do....večera (?) =) No nic...good bye!

This is awful... leaving tomorrow! =P

10. srpna 2010 v 18:47 | KriSten-(Verush)
http://twilight-combs.blog.cz
Jojo. Zítra odjíždím... leč jenom na jeden den, prostě tady nebudu. :D
Jedu se podívat za kamarádkou, která je momentálně na dovolené.

Nechcou se mi vymýšlet články, které bych přednastavila. Možná se tu objeví jeden dva články, ale nic neslibuju. Vím, že teďka na blog přidávám málo, ale ty novinky jsou momentálně opravdu nic moc. Takže vlastně ani pořádně není  co přidávat. Vyjíždím hned ráno (asi v 10) a vrátím se...nevím kdy. Pravděpodobně až pozdě večer.
Slibuju, že pak tady na blogu budu denně a ani eSBéčka nebudu zanedbávat;) No..teď jdu zkouknout ještě jeden díl TVD (áách...) a pak přijedou rodiče a....pujdu pryč. :/ Zatím se mějte, a jen abyste věděli, že tady zítra nebudu. :)

I'm back...and I'm going the add articles :D

9. srpna 2010 v 19:51 | KriSten-(Verush)
http://twilight-combs.blog.cz
Ahooj ♥ No tak jsem konečně tady..koukám, že komentářů podstatně ubylo když neobíhám atd., ale tak už to bejvá.. :D Taky návštěvnost se zmenšila, když nic nepřibývá! Jenom jsem vam chtěla napsat, že jsem konečně dorazila domů a na nákupech už jsme nakonec nebyli, protože jsem fakticky utahaná.. Teďka teda pujdu přidat pár článků (taky bych měla jít něco dělat na kámošky blog, když jsem jí slíbila, že se o něj postarám že :D:D) Teda..dneska se fakt těšim do postele:D Celej xsicht a taky hlava mě začíná bolet... :( So that.. I'm going something doing;)

Tentokrát bez názvu.. xD

7. srpna 2010 v 16:13 | KriSten-(Verush)
http://twilight-combs.blog.cz
Čaute..taky je u vás tak hnusně? x/ No to je jedno, jenom jsem vam chtěla napsat, že tady dneska nic moc nepřibyde..vstávala jsem o pul dvánácty, pak jsem uklízela a dělala bramborový salát a teďka jsem na PC u kámošky která dneska odjela na dovolenou :D:D Nevim, jak dlouho tady budu,a za jak dlouho mě její sestra vykopne. xD Heh...no, když aspoň žádný články, tak vás jdu oběhnout.
P.S.: Dneska se doma na počítač nejspíš už nedostanu, rodičum přijela návštěva a nevim kdy odjede.... :( Jo a taky už se uplně třesu na zítřek, až zkouknu dalších pár epizod TVD xD hrozně mě to chytlo.. =)

What I said.. :D

2. srpna 2010 v 18:07 | KriSten-(Verush)
http://twilight-combs.blog.cz
• Heh.. jako bych to neřikala :D Nakonec jsem stejně skončila v knihkupectví, kde jsem utratila všecko co jsem měla..
• Ne, nejsem závislák na knížkách (no dobře, možná trochu:D) ale já už mám všecky knížky přečteny několikrát (hlavně twilight znam nazpaměť) a už pstě neni co číst..
• Uvažovala jsem, že si koupim prvni díl TVD, jenže se bojim, že mě to nenadchne tak, jako ten seriál. Asi si to rozečtu na netu (ikdyž...) a jestli mě to bude bavit, koupim si knížku, alebo řeknu někomu z rodiny (tzn. mamce =P)
• Jo a taky už vim, co chcu pod stromeček..teda né tak docela, ale mam nejasnou představu. :P Vím, že je to sice až za dlouho (*fňuk*) ale já už se hrozně těšim na Vánoce a Ježííííška..muhehe :D:D Ježiš...zastavte mě někdo, píšu kraviny :( Já už toho radši necham, jdu se koukat na TV a kolem sedmy jdu ven. =) Maucta. :D:P *Frrk*

I'm bored!! And visit per last week....

2. srpna 2010 v 13:53 | KriSten-(Verush)
http://twilight-combs.blog.cz
Aloha! :D Zas oxiduju na blogu ikdyž je venku tak krásně.. :/ O čtvrt na pět jdu s mamkou do města, něco si koupit (cha! :D) ale už vidim, že zase skončim v knihkupectví.. :D:D No nic, před chvíli jsem očumovala novinky, který momentálně stojej za nic. Bhože, ať už se začne nátáčet BD! Jo, a taky návštěvka za minulej tejden! Už se těšim, až tento blog bude starej aspoň rok a bude tady denně 100 lidí, abych ty články nepsala pro sebe, žeo :D Dost keců... :D

Pondeli: 45
Utery: 46
Streda: 37
Ctvrtek: 37
Patek: 51
Sobota: 32
Nedele: 41

Celkem: 289
Thank you, that here you go!

Blog.cz zase blbne :(

31. července 2010 v 13:21 | KriSten-(Verush)
http://twilight-combs.blog.cz
Dobréé ráno! :) Jak jste se vyspali? Jéžiš, zas ta trapná orázka:D:D
No.. vstávala jsem asi v 11, pak jsem uklidila, teďka jsem oškrabala brambory a hura na blog.cz! Ale co nevidim?! Včera jsem přednastavila dva články, jeden kolem 12té hodiny večer a druhý na 10 ráno. A kde jsou ? Vubec se nezveřejnily, nevim čim to je...to zas blog.cz má nějakou poruchu. :/ Včera jsem se asi hodinu nemola přihlásit a teďka se mi nezveřejnily články. Naštěstí už jsem přišla na to, jak je zveřejnit.. Někdy mě ten blog.cz celkem dost štve s těma poruchama :/

Zaracha na PC... :/

29. července 2010 v 15:40 | KriSten-(Verush)
http://twilight-combs.blog.cz

Čauvééc...no jo, už zase jsem tu nebyla, mam zákaz na PC. :/ Naštěstí jenom dneska. Zítra už budu normálně přidávat. ;) Tedka jsem na compu u kámošky a za 6 minut jedeme na cyklostezku na kolečkový brusle. Dneska mě tu už nečekejte.

Whoa...I won!! :D

28. července 2010 v 20:20 | KriSten-(Verush)
http://twilight-combs.blog.cz
Ahoj! Tak jsem tu... bowling jsme nakonec hráli dvě hodiny a to jsme teďka ještě seděli na hřišti a objednávali si dovoz pizzy :D No bowling byl suprovej, samozřejmě jsem vyhrála se svejma 120 bodama :D Teda, ne že bych se chtěla nějak chlubit, ale mě se zadaří jenom jednou začas :P No..dneska má u nás zase spát kámoška, takže nevim, jestli tady ráno budu, odpoledne ale určitě. =) Jsem docela utahaná, takže teďka přidám už asi jenom fotky Roba z WFE a pujdu lehnout k telce. Jo, a ještě cestou z bowlingu jsem náhodou šli kolem kina a byl tam plakát k Eclipse. U nás ve městě to dávaj až ve čtvrtek 12.8.2010 v 19:30. Pujdu tam nejspíš s kamarádkou, ale mamka prohlásila, že chce jit taky, tak vezmem asi i mamku. :D No nic... já budu končit. Zatim, a dobrou! :*   

Ujiždim na Kristeniných filmech..

24. července 2010 v 16:36 | KriSten-(Verush)
http://twilight-combs.blog.cz
Ahoj! Co dneska celej den děláte? Já skoro celej den sedim doma (jak jinak) teda,krom toho,že jsem odpoledne jela vrátit DVD do půjčovny [» včera jsem si pučila 'Zábavný park' Kristen tam ztvárnila jednu z hlavních rolí,mimochodem,byla úžasná jako vždy «] jsem byla celej den doma. Před chvílí jsem s mámou organizovala rekonstrukci mýho pokoje a teď jdu ještě vyleštit okno. :D Jinak se mi stáhl film The Yellow Handkerchief opět s Kristen, jo tak trošku jsem začala ujíždět na jejích filmech.:D:P

P.S.: Nevim,co mám přidávat,normálně by tady bylo třeba i 10 a víc článků denně,ale teď ty novinky opravdu nestojí za nic,musime si počkat až se začne nátáčet BD,to zas nebudu stíhat. No jo,teď si stěžuju,že nejsou žádný novinky,a až jich bude jak nasr*nejch tak budu nádavat,že nestihám.Nemáte to se mnou jednoduchý. :D

Důvod mé nepřítomnosti ? Jednoduchej :D

19. července 2010 v 19:28 | KriSten-(Verush)
http://twilight-combs.blog.cz
Ahoj eSBéčka a ostatní návštěvnící blogu. Chci vám napsat důvod,proč jsem tady celej den nebyla, a ten je jednoduchej. Tak včera jsem šla spát v jednu hodinu v noci,protože u nás spala kámoška a my jsme dělaly bordel do noci (naši nebyli doma no...a kdyby vo půlnoci nevrátili,dělaly bychom bordel asi až do rána :D). Spaly jsme až do 11:45 a zjistily jsme,že ve dvanáct máme bejt u babičky na obědě...no tak jsme se rychle oblíkly,sedly na kola a jely jsme. Když jsme přijely,šly jsme rovnou k Terce protože ta chtěla pomoct s novým blogem. No a před chvílí jsem přišla domů,tak proto tu jsou za dnešek jenom dva články..Ale teď už k tomu,co jsem chtěla původně napsat! Včera jsem zkoušela udělat novej lay,protože ten co tu byl předtím byl sice hezkej,ale byl tu dlouho. Tak nejprve jsem udělala design do menu a to mi i kámoška potvrdila,že je divnej. Tak jsem ho zrušila a ještě v 23:00 jsem se snažila udělat nějaký layout. Nakonec jsem něco upiplala z promo fotky k Eclipse, lay je právě nastaven ale nebude tady dlouho! Layout, který jsem si objednala u Barush už je hotový a zítra mi ho nastaví. Je s Ashley G. a Kellanem a moc se jí poved,takže já osobně už se hrozně těšim,až tu bude. =) Ale pokud se mi po tamtom nepovede nějaký lepší dám sem znovu asi tento,pokud budu chtít. Protože si myslim,že se docela poved a neni zas tak špatnej. A možná si taky potom objedám další,uvidim...to už moc předbihám. Každopádně,to je asi všecko,co jsem vám chtěla sdělit. Teďka ještě přidám pár novinek a pak se jdu ještě koukat na TV. Ve 22:40 je tam film s Kristen - UKRÝT na kterej se budu určitě divat. Ufff....to jsem se zase rozepsala. No nic,jdu něco dělat. P.S.: Zejtra ráno jedu pryč; vrátim se po obědě. 
 
 

Reklama