Leden 2011

Definitivní rozhodnutí....

25. ledna 2011 v 15:05 | Verush@
© twilight-combs.blog.cz
...aneb odcházím a už se sem nevrátím. Rozhodla jsem se. Zůstanu na droplets-of-rain
. Udělala jsem tady kus práce a poznala skvělé lidi, ale myslím si, že už to tady nemá cenu. Takže... tímto bych se chtěla rozloučit se všema skvělýma affs, kteří na mně ani po tak dlouhé době mé neaktivity nezapomněly a oznámit jim, že se sem nevrátím a mohou si mě vymazat abych nezabírala místo. Stejně už to většina udělala, předpokládám.

Mějte se, měla jsem to tady ráda... ♥ A taky bych měla radost, kdyby se někdo z Vás ozval na můj nynější blog, tam zůstanu.

Má to tu ještě cenu?! O:-P

1. ledna 2011 v 14:20 | Verush@ |  Info about site
http://twilight-combs.blog.cz
Ahojte, zlatíčka moje...
Hrozně mě mrzí,že to tady tak zaostává.. přišla jsem o spoooustu novinek,ale to je jedno. Tak jsem si říkala,jestli to tady má ještě cenu (?) Začala bych znovu přidávat novinky o BD a hercích,protože mě to stále baví,ale já mám teď affs na druhým blogu (droplets-of-rain.blog.cz) a tady na tom už bych další prostě nezvládla. Fakt ne. Takže... problém je,že kdybych se sem vrátila a začala normálně přidávat,jestli by sem vůbec ještě někdo chodil aniž já bych mu návštěvnost oplácela. Samozřejmě že bych odpověděla na komentáře atd. ale další nábor affiliates už bych nezvládla... poraďte.